Üst bar özel içeriği

Antalya Nakliyat: Biz Kimiz? - Esila Nakliyat

Bu sayfadan firmamız hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz!

Esila Nakliyat, 2012 yılında sizlere alanında en iyi hizmeti verebilmek için kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. 2012 yılında nakliye faaliyetlerine başlayan firmamız yılların deneyimi ve uzman kadrosu ile siz müşterilerimizin taleplerini karşılamak için durmaksızın çalışıyoruz.

Esila Nakliyat olarak bütün çalışanlarımız, alanında eğitilmiş kendini nakliyat hizmetlerinde geliştirmiş personellerimizle birlikte yürütülmektedir. Müşterilerimize en gelişmiş araç ekipmanlarımız ile birlikte hasarsız ve eşyaların herhangi bir hasarına karşı haklarınızı koruyacak şekilde, eşya taşıma anlamında hiçbir gecikme olmadan hizmet vermekteyiz. Çünkü biz Esila Nakliyat olarak müşteri memnuniyetine önem gösteriyoruz. Sizlerden alacağımız herhangi bir olumlu yorum bizleri işimizi aşkla yapmaya teşvik etmektedir.

Bizler nakliyat firması olarak birçok konuda hizmet vermekteyiz.

Alanında Uzman Olduğumuz Hizmetlerimiz

Firmamız bu hizmetler ile depolama, paketleme ve nakliyat işlemlerinde güvenilir, hızlı ve hasarsız bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Esila Nakliyat, geniş araç filosu ile birlikte en kaliteli ve güvenli bir şekilde zorlu nakliyat süreçlerinizi tamamlamayı hedefler. Bizler taşınma işleminin ne kadar zahmetli bir işlem olduğunu biliyoruz ve bu sebeple eşyalarınızı en zahmetsiz şekilde taşımayı amaçlıyoruz. Sizler kahvenizi yudumlarken uzman ekibimiz eşyalarınızı demonteleyip, kutulayacak. Ardından özel olarak ambalajlayacak ve aracımıza taşıyacaktır. Kırılacak eşyalarınız özenle diğerlerinden ayrılır; balonlu naylon ve özel kutular ile paketleme işlemi yapılır. Paketleme işlemleri titiz ve gözetimli şekilde yapılmaktadır.

Amaçlarımız

  • Kalite ve güvenilirliğimizle müşterilerimizin süreçlerini tamamlamak,
  • Müşterilerimize gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermek,
  • Alanında uzmanlaşmış ekiplerimize kişisel boyutta eğitimler vererek kurumsal nitelik kazandırmak,
  • 7/24 teknik destek ile sizlerin taleplerine en iyi şekilde cevap verip müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
  • Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak için iş süreçlerimizi geliştirmek
Call Now Button Sayfa başına kaydırma butonu.