Üst bar özel içeriği
Antalya Temizlik Hizmeti: Ev Ve Ofis Temizliği Süreci

Antalya Temizlik Hizmeti: Ev ve Ofis Temizliği Süreci

Temizlik bir ev için sürekli yapılması gereken bir ihtiyaçtır. Ev temizlendiğinde yaşanan iç huzuru ve evinizden yayılan mis kokular bütün yorgunluğunuzun bir anda azalmasını sağlar. Belirli rutin halinde yapılan ev temizliği sayesinde eviniz daha az kirlenecek, sizlere daha çok vakit kalacaktır. Böylece zamandan tasarruf edeceksiniz. Fakat Antalya temizlik hizmeti alırken firmanın güvenilir olması, gerekli belgelere sahip olması gibi bazı kriterlere dikkat etmelisiniz.

Antalya Esila Nakliyat olarak diğer firmalar ile aynı hizmetler karşılaştırıldığında, performansa göre en uygun fiyat garantisini biz vermekteyiz. Ev, villa, müstakil ev gibi konutlarınız profesyonel ekibimiz tarafından özenle temizlenmektedir. Antalya Esila Nakliyat firmamız, daima personellerimizin güler yüzlü ve disiplinli olmasına dikkat eder. Bütün personellerimiz antalya eşya depolama ve antalya nakliyat konularında sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gerekli sertifikaya ve bilgiye sahiptir. Çünkü antalya ev temizliği dışarıdan bakıldığında kolay gibi gözükse de işin içeriğine bakıldığında profesyonellik gerektirir. Antalya ev temizliği şirketleri arasında en güncel ve profesyonel hizmet veren firmamız, verilen hizmet ile sanki kendi evini temizliyormuş gibi hareket etmektedir. Sigortalı ve yıllardır bu işi yapan tecrübeli ekibimiz sizlere temizlik hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır.

Antalya Temizlik Hizmeti: Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev temizliği günlük temizlik ve derin temizlik olarak 2`ye ayrılmaktadır. Günlük temizlik her zaman yapılabilecek olan, derin temizlik ise çok sık yapılmayan daha çok zamana ihtiyaç duyulan temizlik türüdür. Günlük temizlik evdeki dağınıklıkların ve yayıntıların toplanması, halıların süpürülmesi, evin havalandırılması, tozların alınması gibi işlerdir. Antalya ev temizliği sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Örneğin evin temiz alanından temizliğe başlamanız kirli alandaki pisliğin temiz alanlara yayılmasını engeller.

Derin temizlik ise, perdelerin tek tek yıkanması, camların özenle silinip temizlenmesi, bütün halıların kaldırılıp mobilyaların alt kısımlarına kadar silinmesi, koltukların sabunlu bez ile temizlenmesi, mutfak raflarının boşaltılıp silinmesi gibi uğraştırıcı işler yer alır. Evinizde bu temizliği her zaman yapmasanız bile ayda 1 kere yapmanız evinizin daha geç kirlenmesini sağlayacaktır. Buda sizlere zamandan tasarruf sağlar.

Gelin bizimle çalışın. Sizde ev işlerine ara verin ve çayınızı, kahvenizi alın, anın tadını çıkarın. Antalya Esila Nakliyat olarak en güvenilir antalya temizlik hizmetini sunuyoruz.

Antalya Ofis Temizliği

Ferah, mis gibi temizlik kokan bir ofiste kim çalışmak istemez ki? Kendi mutluluğunuz, işyerinizde çalışan personellerinizin sağlığı ve işyerindeki performansını arttırmak için düzenli olarak temizlik hizmeti almanız, eviniz gibi olan işyerinize ferahlık katacaktır.

Etrafa dağılmış çöpler, pislenmiş camlar, kirli zemin, tozlu çalışma masaları, tuvaletlerdeki kötü kokular kurumsallığa tamamen aykırıdır. Güler yüzlü, hızlı ve disiplinli çalışan personellerimiz ile “Ofisimi Kim Temizlemeli?” sorunuza vermiş olduğumuz antalya temizlik hizmeti ile; bundan böyle ofisiniz kalite kokacak cevabını veriyoruz. Eğer sizde kaliteli, güvenilir hizmet arayışı içerisindeyseniz bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Antalya temizlik hizmeti için teknik destek ekibimiz sizlere merak ettiğiniz soruları cevaplandırabilir. İstediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz.

Antalya Temizlik Hizmeti: Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Antalya temizlik yapılırken ilk işlem ortamın kaba pisliğinin alınmasıdır. Daha sonra duvarda takılı durumda olan tablolar, lambalar, kapı kolları, ev aksesuarları gibi eşyalar temizlenir. Sonra ofisin camlarına geçilir ve pencerelerde dalgalanma olmadan, leke kalmayacak şekilde temizlenir. Zemin temizliğinde kullandığımız özel aracımız ıslak veya kuru zeminlerinizi temizler. Daha sonra kitaplık, masa, sandalye, dolap ve çekmece gibi tüm mobilyalarınızın tozları alınır. Bu aşamadan sonra en can alıcı nokta, belki de en önemlisi olan tuvalet temizliğidir. Temizliğine üstün derece önem gösterdiğimiz tuvalet alanlarında; lavabo, fayans ve derzler fırçalanıp dezenfekte edilir, kullanıma uygun hâle getirilir.

Ev/Ofis Temizliği Fiyatları

Antalya temizlik hizmeti, evin metrekare durumuna, evinize/ofisinize gelecek olan personel sayısına, temizlik sırasında kullanılacak malzemenin sizlerden veya bizden mi sağlanacak olmasına ve sizlerin nasıl bir temizlik istediğine göre değişim göstermektedir. Esila Nakliyat olarak bizlerden fiyatlarımız ve hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Call Now Button Sayfa başına kaydırma butonu.