Üst bar özel içeriği
Antalya Taşımacılık Ve Antalya Esila Nakliyat: Bilgi Edinin!

Antalya Taşımacılık ve Antalya Esila Nakliyat: Bilgi Edinin!

Hayatınızda en az bir kere karşılaştığınız şey nedir? diye sorsalar, hiç şüphesiz antalya taşımacılık cevabını verebilirdik. Kendinizin, ailenizin ya da arkadaşınızın ev taşıma telaşını bilirsiniz. Biz Antalya taşımacılık firması olarak evden eve taşıma işinde müşterilerimizin karşılaştığı sıkıntıları biliyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını taşırken; o eşyaların binbir emekle alındığını düşünerek aynı ölçütte kendi eşyamız gibi değer vererek taşıyoruz.

Esila Nakliyat olarak; merkezi Antalya olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Ülkemizde nakliyat sektöründe birçok firma faaliyet göstermektedir. Bu sebeple müşterinin aradığı kalite ölçütü çok fazla değişkenlik göstermektedir. Evden eve nakliye, sorumluluğu oldukça fazla olan ve sadece işi gerçekten bilen ekiplerin yapması gereken bir iş türüdür. Biz Esila Nakliyat olarak; Antalya’da en iyiler arasında, uzun yılların verdiği tecrübemize güvenerek ve müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumların verdiği güçle bu işi yapmaya devam ediyoruz.

Antalya Taşımacılık Hizmeti Almak İstiyorum

Evinizi farklı bir adrese taşıma fikri kolay olsada eşyalarınızı hangi firmaya emanet edeceğinize karar vermek oldukça zordur. Nakliye firması seçmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Öncelikle sağlıklı iletişim kurabileceğiniz bir ekip gerekiyor. Eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde transfer edilebilmesi için sizinle istişare edecek bir ekip önemlidir. İkinci olarak Filo kalitesi önem arz etmektedir. Antalya taşımacılık firmalarının birçoğu küçük ve eski araçlar ile güvensiz taşıma yapmaktadır. Durum böyle olunca eşyalar yıpranmakta ve müşteri ile şirket arasında sorunlar oluşmaktadır. Üçüncü olarak eşyalarınızın araca istiflenmesinde uzman olan kişilerin evden eve taşıma sırasında bulunması önemlidir. Eşyalarınızın doğru bir şekilde yüklenmesi, taşıma sırasında oluşacak sarsıntılarda alınacak hasarı en aza indirecektir. Dördüncü ve son olarak; eşyalarınızı taşıyacak ekibin taşıma işlemi öncesinde gelerek eşyalarınızı kontrol etmesi gereklidir. Bu kontrol ile birlikte eşyalarınızın nasıl ve hangi malzemeler ile paketleneceği belirlenecektir. Hiçbir kontrol ve yüzyüze görüşme olmaksızın yapılan evden eve nakliyat çalışmalarının çoğunluğu sağlıksız ve sorunlu olmaktadır.

Antalya Evden Eve Taşımacılık

Antalya içerisinde eşyalarınızı taşıtmadan önce çalışacağınız firmanın Antalya merkezinde uzun yıllardır aktif ve tecrübeli bir ekip olduğuna dikkat etmelisiniz. Özellikle birçok firma yüksek katlara taşıma yaparken hâlâ insan gücünü kullanmakta ve eşyalara zarar vermektedir. Biz Antalya esila nakliyat olarak; yüksek katlara eşya taşımacılığı yaparken; dar ve yüksek merdivenlerden, personel hatalarından tamamen uzak bir şekilde tüm eşyalarınızı son sistem asansör mekanizmalarımız ile taşıyoruz. Asansörlü taşımacılığın en büyük avantajı nakliyat işleminin hızlı bir şekilde bitmesidir. İşlemlerin hızlı olmasının yanı sıra; merdivenlerden çıkarken sağa sola çarpan eşyaların gördüğü hasarların asansörlü taşımacılıkta görülme ihtimali sıfırdır.

Antalya Ofis Taşımacılık Hizmeti

Kurumsal iş merkezlerinin farklı bir adrese taşınması için kurumsal taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Antalya kurumsal nakliye seçimi yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Bazı işyerleri bir evden onlarca kat büyük olabiliyor. Bu durumda nakliye işlemi daha çok önem kazanıyor. Evden eve taşımacılıkta olduğu gibi ofis taşımacılığında da aynı hususlara dikkat etmekle birlikte, aşağıda genel olarak nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gereken detayları paylaşacağız.

  • Nakliye fiyatları mevsimsel olarak iş yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.
  • Yakınlarınızın tecrübelerinden yararlanın ve tavsiyelerine kulak verin.
  • İnternet aracılığıyla kriterlerinize uygun nakliyat firmalarına ulaşın ve karşılaştırmasını yapın.
  • Evinizdeki eşya içeriğini nakliyat firmasına şeffaf bir şekilde iletin ki aldığınız hizmet kaliteli olsun.
  • Sözleşme olmadan evden eve taşıma anlaşması yapmayın.
  • Olumsuz yorumları olan ve ucuz firmalardan uzak durun.

Antalya taşımacılık firması seçerken; anlaşma öncesinde eşyalarınızın sigortası konusunda bilgi sahibi olun ve kendinizi garanti altına alın.
Biz Antalya Esila Nakliyat olarak; size en iyi şekilde taşıma hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Call Now Button Sayfa başına kaydırma butonu.