Üst bar özel içeriği
Fuar Nakliyat Süreci Nasıl Yönetilir?

Fuar Nakliyat Süreci Nasıl Yönetilir?

Tüm nakliyat süreçleri özenle ve dikkatle yürütülmesi gereken bir iş planlaması gerektirir, fakat fuar nakliyat süreci diğer taşımacılık türlerinden farklı aşamaları da içinde barındırır. Bu sebeple Antalya fuar nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda çözüm ortağınız olacak lojistik şirketini seçerken iki kez düşünmeniz yerinde bir karar olacaktır. Oldukça pahalı ve değerli olan fuar malzemeleri taşıma, montaj ve demonte esnasında herhangi bir hasar görmemeli ve fuar bitiminde yeniden kullanıma hazır bir şekilde depoya kaldırılmalıdır.

Antalya Fuar Nakliyat Zorlukları ve Avantajları

Antalya fuar taşımacılık süreçlerinde deneyimli ve profesyonel bir taşımacılık firması ile çalışmanız size zaman kazandıracağı gibi uzun süreçte büyük bir maddi tasarruf sağlamanıza da yardımcı olacaktır. Antalya fuar nakliyat sürecinin bir diğer zorluğu ise taşımacılığı gerçekleştirilecek olan ürünlerin oldukça büyük ebatlarda olması ve taşıma sırasında özel önlemler gerektirebilecek olmasıdır. Birlikte çalışacağınız lojistik firmasının hem bu ürünleri konforlu bir şekilde taşıyabilecek geniş araçlara hem de gerektiği zamanda devreye sokabileceği vinç, forklift gibi yardımcı taşıma araçlarına sahip olmalıdır. Antalya fuar nakliyat denilince sektörün en önde gelen firmalarından biri olan Antalya Esila Nakliyat bu aşamalarda da müşterilerini yalnız bırakmamakta ve gereken her türlü yardımcı antalya taşımacılık araçlarının devreye sokabilmektedir.

Antalya Fuar Taşımacılık Sürecinin Başlangıcı

Antalya fuar nakliyat süreçleri müşterinin Esila Nakliyat’a ulaşması ve almak istediği hizmet hakkında bilgi vermesiyle başlar. Bu aşamanın ardından profesyonel ekibimiz gerekli gördüğü takdirde keşif için müşteriyi yerinde ziyaret eder ve taşınacak ürünleri inceler. Bu ürünlerin boyut ve ağırlıklarına göre nasıl bir nakliye süreci planlanacağı, hangi araçların kullanılacağı, vinç, forklift gibi yardımcı taşıma araçlarına ihtiyaç duyulup duyulmadığı belirlenir. Tüm detaylar ayrıntılı bir şekilde raporlanarak müşteriye iletilir. Müşteri raporun detaylarını inceledikten sonra ek bir talebi varsa firmamıza bildirir.

Antalya Fuar Taşımacılık Sürecinin Aşamaları

Firmamız her iki tarafı da garanti altına alan ve müşteri açısından olası riskleri sıfıra indiren bir sözleşme hazırladıktan sonra bu sözleşmeyi müşteriye sunar. Anlaşmada mutabık kalındığında Antalya fuar nakliyat sürecinin fiziki süreci başlar. Müşteri tarafından belirlenen tarihte ürünler Antalya Esila Nakliyat’ın tecrübeli ve işinde uzman ekibi tarafından demonte edilip paketlenerek nakliye aracına taşınır. Paketleme ve taşımacılık aracına taşıma sürecinde ürünlerin hiçbir hasar görmemesi için bütün güvenlik önlemleri alınır. Tüm süreçler esnasında müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirerek Antalya fuar nakliyat sürecinin olabilecek en şeffaf haliyle sürmesi ve müşterinin hiçbir konuda aklında soru işareti kalmaması sağlanır.

Fuar alanına varıldığında da antalya taşımacılık firmasının işi tamamlanmış sayılmaz. Müşteriye fuarda kullanılacak eşyaların montajı esnasında da tam bir hizmet sunulur. Müşterinin talebi ve anlaşma şartları doğrultusunda da fuar bitiminde de aynı süreç bu kez tam tersi istikamette sağlanarak fuarda sergilenen eşyaların bir sonraki fuar sürecine kadar depoda hazır bir şekilde beklemesi sağlanır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Antalya Nakliyat denilince en köklü ve en başarılı firmalardan biri olarak bilinen Antalya Esila Nakliyat yılların getirdiği deneyim, güler yüzlü ve profesyonel ekibi, modern taşımacılığın tüm gerekliliklerinin karşılanabileceği araçları ve teçhizatlarıyla fuar taşımacılığında da oldukça iddialıdır.

Call Now Button Sayfa başına kaydırma butonu.