Üst bar özel içeriği
Antalya Evden Eve Firması Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Antalya Evden Eve Firması Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Antalya taşımacılık firması araştırırken ince eleyip sık dokumak eşyalarınızın sağlığı açısından önem taşımaktadır. Aksi takdirde eşyalarınızın zarar görmesi durumunda karşınızda muhatap bulamamanız sizleri mağdur duruma düşürecektir. Bu yüzden Antalya evden eve firmalarını araştırırken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız yaşayabileceğiniz olumsuzlukları önleyecektir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz can alıcı kriterler Antalya taşımacılık firması seçerken siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaktır.

Antalya Evden Eve Firması Kaç Yıldır Bu Sektörde Yer Alıyor?

Biz Antalya taşımacılık firması olarak 2012 yılından beri Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’de nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamız iş takibi ve çalışma stili ile diğer firmalardan farklıdır. Antalya Esila Nakliyat evden eve nakliyat sektöründe yapılan işin kalitesi nedeniyle en ön sırada yer almaktadır.

Ulaştırma Bakanlığı Tarafından Verilen Yetki Belgesine Sahip mi?

Antalya Esila Nakliyat Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen gerekli tüm belgelere sahiptir.

Antalya Evden Eve Firmasının Profesyonel Bir Şekilde Hazırlanmış Web Sitesi Var mı?

Antalya Esila nakliyat olarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz kaliteli şekilde hazırlanmış web sitesi mevcuttur. Web sitemizden firmamız hakkındaki bilgilere ve hizmetlerimize detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nakliyat İşlemi Sırasında Oluşabilecek Hasara Karşı Eşyalarınız Sigortalanıyor mu?

Firmamızdan hizmet almadan önce her iki tarafın haklarını koruyacak şekilde taşıma sözleşmesi ve olası hasar durumunda oluşabilecek zararın temin edilebilmesi için kurumsal nakliyat sigortası yapmaktayız. Biz sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi korumayı ve itina ile yeni adreslerine taşımayı ilke edinmekteyiz. Garantili taşımacılık hizmeti veren firmamızın nakliyat hizmetleri ve sigorta işlemleri konusunda müşteri memnuniyeti %100 oranındadır. Bizler müşterilerimizin talep ettikleri konuları eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz.

Antalya Evden Eve Firmasının Referansları Mevcut mu?

Antalya evden eve nakliye firması olarak tüm kurumsal referanslarımız ve güvenli taşımacılık hizmetlerimiz ile karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Biz yıllardır bu işi yapıyoruz ve bu ana kadar kurumsal anlamda kendini ispatlamış birçok şirketin eşyalarını bir yerden bir yere taşıma işlemini gerçekleştirdik. İşimizi seviyoruz ve müşterilerimizin firmamıza güvenmesi bizleri işimize daha çok bağlıyor.

Antalya Evden Eve Firması Ücretsiz Expertiz Gönderiyor mu?

Ülke genelinde bazı firmalar inceleme yapmadan telefon ile fiyat teklifi sunmaktadırlar. Bizler evinizin eşya durumunu, paketleme işlemi yapılacak eşyaları, evinizin ve apartmanınızın fiziksel durumu gibi bilgileri göz önünde bulundurarak fiyat teklifi vermekteyiz. Bizler siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz olarak eksper servisi yolluyoruz. Yapılacak ön çalışmanın önemi taşınılacak ev ile yerleştirilecek hanenin benzer olup olmadığını, taşıma işlemi sırasında gerekebilecek araç ve gereçlerin temini ve iş gücünün yeterli olup olmadığının kontrolünü sağlamak içindir.v

Antalya Evden Eve Firması Ambalaj ve Paketleme İşlemi Sunuyor mu?

Eşyaların paketlenmesi işlerini sizlerin yerine A’ dan Z’ ye sarıp taşıyoruz. Firmamız paketleme sırasında zararı minimum seviyeye indirmek amacıyla özel köpüklü paketleme yapmaktadır. Ancak paketleme işlemini sizler yapmak istiyorsanız bunu firmamıza önceden bildirmeniz önem arz etmektedir.

Çalışacağınız Firma Satış Öncesi ve Sonrası Destek İmkânı Sunuyor mu?

Esila Nakliyat firmamıza 7/24 ulaşabileceğiniz teknik destek ekibimiz mevcuttur. Ekibimiz nakliyat konusunda kafanızda soru işaretleri kalmaması adına sizlere hizmet vermektedir. Güvenilir, hizmet odaklı çalışan, güler yüzlü ekibimiz ile birlikte, sizlere evden eve nakliyat hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz. Avrupa standartlarına uygun çalışma stilimiz ile, Esila Nakliyat`ın farkını bizde göreceksiniz.

Call Now Button Sayfa başına kaydırma butonu.