Üst bar özel içeriği
Antalya Eşya Depolama: Size Bir Telefon Kadar Yakınız!

Antalya Eşya Depolama: Size Bir Telefon Kadar Yakınız!

Günümüzde son yıllarda artan nüfus artışı ile birlikte oturduğumuz yaşam alanları da hızla daralmaya devam etmektedir. Durum böyle olunca yeni bir eve taşındığınızda evinizin küçük olması ve eşyalarınızın sığmama olasılığı yüksek bir ihtimaldir. Evinizde yer sıkıntısı çekmeniz size ekstra stres olarak döneceğinden fazla eşyalarınızı Antalya Esila Nakliyat güvencesiyle, antalya eşya depolama hizmeti dahilinde depolaması durumunda eşyalarınız sigortalı, garantili ve güvenli şekilde depolanacak siz değerli müşterilerimizin içi rahat edecektir.

Biz Antalya Esila Nakliyat olarak her zaman profesyonel hizmete önem veriyoruz. Antalya eşya depolama hizmeti herkes tarafından güvenli bir şekilde alınabileceği düşünülse de herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iş değildir. Bunun için personellerimiz alanında eğitilmiştir ve eşyalarınız özel araçlarla birlikte muhafaza işlemi yapılacak alana götürülmektedir. Bizler bizlere emanet edilen eşyalarınızı güvenli bir şekilde korumayı amaçlıyoruz. Bu yüzden antalya eşya depolama hizmeti alan siz değerli müşterilerimizin eşyalarını ısı ve nem dengesi korunan alanlarda saklıyoruz.

Antalya Esila Nakliyat, antalya eşya depolama ve paketleme hizmetleri konusunda uzman bilgiye sahiptir. Bizler nakliye işlemi yapılacağı zaman, eşyalarınızı büyük bir özveri ile özel kamyonlarımıza yükleyip yerleştirileceği yere hasarsız bir şekilde götürmeyi hedefliyoruz. Bu sebeple antalya eşya depolama hizmeti vereceğiniz alanları belirlerken fiyattan ziyade paketinizin içeriğinde ne olduğuna, size vaat edilene bakmalısınız.

Antalya Esila Nakliyat ile Antalya Eşya Depolama Hizmetinin Avantajları

  • 7/24 çalışan kameralarımız ve hızlı alarm sistemi ile eşyalarınız her daim güvendedir.
  • Antalya eşya depolama işleminde eşyalarınız kategorilere ayrılarak güvenli bir şekilde saklanır. Bozulma veya yıpranma olasılığı bulunan eşyaların korunması bu konuda bu yüzden çok önemlidir.
  • Depolarımızda bulunan son teknoloji havalandırma sistemleri ile eşyalarınızda bozulma, küflenme, yıpranma gibi sorunlar asla yaşamazsınız.
  • Eşyalarınızın taşınma ve depolama sırasında oluşabilecek hasara karşı bütün eşyalarınız sigorta altına alınır. Olası halde bütün masraflarınız sigorta tarafından karşılanacaktır.
  • Antalya Ofis Depolama Hizmeti Nedir?

Antalya ofis depolama hizmeti antalya ev eşyası depolama hizmetinin özelleştirilmiş halidir. Antalya ofis depolamanın ev depolamadan tek farkı çoğunluğunun evraklardan oluşmasıdır. Ofisinizde bulunan evraklarınız ve eşyalarınız size zaman kaybı ve sıkışıklık yaratıyorsa sizde antalya ofis depolama hizmetimizi kullanarak daha düzenli bir ofise sahip olabilirsiniz. Firmamız güvenli, kaliteli ve müşteri hizmetleri konusunda kendini kanıtlamıştır. Sizlerin firmamıza güvenmesi ve bizden hizmet almanız bizlere gurur vermektedir.

Antalya Depolama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Firma araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Depolama hizmetinin sunulacağı alan geniş, havalandırması tam, temizliği yapılmış ve nem, ısı gibi faktörlerden korunmuş olması gerekmektedir. Eşyalarınızın bozulup, yıpranmaması için bu gibi kriterleri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Antalya Ofis Taşıma Nasıl Yapılır?

Ofisinize eşyalarınızın taşıma ve antalya eşya depolama sürecinde oluşabilecek hasarınızı karşılamak için ekspertiz gönderilir. Ekspertiz olası hasar durumunda sigortanın maddi hasarınızı karşılaması için eşyalarınızın değerini belirler. Bütün eşyalar demonte haline getirilip, eşyaların boyutuna ve türüne göre sınıflandırılır. Özel araçlarımıza eşyalarınız özenle yerlerine yerleştirilir. Kullanmadığınız âtıl durumda olan ofis, mobilya, evrak gibi eşyalarınızı temiz, güvenli, sigortalı depomuzda depoluyoruz. Eşyalarınız 7/24 ısı, nem kontrolü sağlayan cihazlar ile izlenir. Depolarımızda saklanan eşyalarınız herhangi bir hırsızlık vb. olaya karşı güvenlik kameralarımız tarafından izlenmektedir. Ayrıca alarm sistemimizde her daim aktif durumdadır.

Antalya Kurumsal Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti sadece bireysel müşterilere değil, hastane, okul, banka gibi tüm kamu kuruluşlarına da verilmektedir. Kurumsal kimliğe sahip tüm müşterilerimize profesyonel şekilde eşya depolama hizmeti sunuyoruz.

Bugüne kadar yüzlerce firmayla çalışan Antalya Esila Nakliyat, tüm depolama işlerinizde uzman kadrosuyla her zaman yanı başınızda.

Call Now Button Sayfa başına kaydırma butonu.